IT Support, Webmaster, Tester

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Miesto práce
EUROVEA, CENTRAL 2, Pribinova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Support :
Riešenie bežných problémov zákazníkov a podstupovanie závažnejších problémov na iné oddelenia.
Vykonávanie podpory zákazníka

Webmaster:
Udržiavanie a aktualizovanie obsahovej stránky webov.

Tester:
Testovanie web stránok s cieľom zefektívniť ich použiteľnosť.
Testovanie informačných aplikácií (podľa skuseností)

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

V našej firme ponúkame neutíchajúci profesionálny a osobnostný rast v spolupráci s medzinárodným prostredím.

✔ Pravidelné firemné team-buildingové akcie a večere. (napr. pokrový turnaj s cateringom)
✔ Pravidelné piatkové masáže
✔ Pravidelné raz mesačne firemné raňajky
✔ Pravidelné ovocie, energetické nápoje a minerálne vody
✔ Finančné ohodnotenie v závislosti od praxe a výkonov
✔ Neformálne a uvoľnené pracovné prostredie
✔ Možnosť home-office
✔ Práca v mladom a príjemnom kolektíve

Moderný marketing ide ruka v ruke s kvalitným a funkčným webom. Ak chcete pracovať na zaujímavých projektoch pre domácich i zahraničných klientov. Tak táto ponuka je pre vás. Preferujeme spoluprácu v kancelárii v Bratislave, lebo pracujeme v tíme a pre tím je byť pokope dôležité.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ťa, ak:
- je programovanie tvojím koníčkom
- maš skusenosti s vačšími projektami
- pracuješ rád na funkčných a rýchlych webových aplikáciach
- máš rád kód v ktorom sa vedia zorientovať ostatný,
na to si potrpíme.
- vieš spisať k novým aplikáciam aj dokumentáciu
- máš priateľský, aktívny a konštruktívny prístup.
- rád/a získavaš nové informácie a zručnosti.

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3220903  Dátum zverejnenia: 20.10.2017