Systémový architekt/analytik pro zajímavý projekt

Worklio s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 500 EUR/měsícBonusový systém odměňování, další peněžní benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš nový stejnojmenný produkt (Worklio), je platforma mzdového softwaru pro společnosti outsourcující řízení lidských zdrojů, mzdové účetnictví, benefity, zaměstnanecké náhrady a další agendu jako např. docházkový systém. Tento produkt je určen výhradně pro trh ve Spojených státech, blíže na webu www.worklio.com.
Jako zaměstnavatel (pobočky v USA a ČR) dáváme možnosti jak mladým talentům, tak i zkušeným profesionálům. V současnosti potřebujeme rozšířit své řady a hledáme nové kolegy na pozici systémového architekta pro posílení našeho týmu v brněnské kanceláři.

Jaké bude Vaše pracovní náplň?
• Práce s týmem zkušených vývojářů a aplikačních designerů na vytváření webových řešení pro účely našich business aplikací
• Po pochopení principů našeho systému podpora jednotlivých týmů
• Na základně analýz připravovat datové modely a vhodné algoritmy
• Práce ve vývojovém prostředí Microsoft Azure

Co u Vás uvítáme?
• Zkušenost s designem ERP/HRIS systémů min. 5 let
• Pokročilá zkušenost s relačními databázemi (MS SQL nebo Azure SQL) min. 5 let
• Zkušenost se psaním technických specifikací pro vývojový tým min. 5 let
• Dobrá znalost nějakého z vývojářských jazyků (C# velkou výhodou)
• Výborná znalost anglického jazyka (každodenní komunikace s kolegy v USA)
• Znalost mzdového účetnictví či benefitů v USA velkou výhodou
• Znalost Enterprise Architekt výhodou
• Pokročilejší znalost a chápání logiky funkcí designu a architektury business aplikací
• Zkušenost s enterprise applications (architektura, vývoj, podpora a řešení problémů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

o Příjemné prostředí středně velké společnosti a přátelský kolektiv.
o Možnost permanentního home-office.
o Perspektivní kariéru v rychle se rozvíjejí společnosti.
o Prostor pro osobní a karierní růst.
o Zaměstnanecký stock option plan.
o Flexibilní pracovní dobu.
o 25 dní dovolené a další 4 dny jako bonus.
o Bonusový systém odměňování.
o Příspěvky na dovolenou.
o Příspěvky na sportovní aktivity.
o A mnoho dalších.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
Microsoft .NET Framework - Pokročilý
Enterprise Architect - Pokročilý
Microsoft Azure - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost se zabývá vývojem internetových řešení v oblasti internetových vyhledávačů a advertising projektů pro partnery v USA.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4102345  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/měsíc