Vodič autobusu - Dunajská Streda

Workcontrol s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu na pozíciu vodič autobusu
- Jazdí sa na menšom autobuse do 30 ľudí
- Rozvoz zamestnancov do práce na rannú, poobednú a nočnú zmenu.
- Zvoz zamestnancov z okolia Dunajskej Stredy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, D

Workcontrol s.r.o. je slovenská personálna agentúra so sídlom v Martine, v Šali a v Bratislave. Špecializujeme sa na zabezpečovanie služieb pre strojárenský priemysel. Sme významným a spoľahlivým dodávateľom pracovnej sily pre všetky priemyselné odvetvia. V súčasnosti zamestnávame stovky pracovníkov vo viacerých priemyselných závodoch po celom Slovensku.
Sme hrdí na to, že naši zamestnanci tvoria všade priateľský kolektív a naši partneri sa na nich môžu vo všetkom spoľahnúť.
Záujemcom o prácu ponúkame stabilné pracovné uplatnenie a dobré mzdové ohodnotenie. K tomu poskytujeme celý rad služieb a benefitov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795828  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac