Senior Sales Manager pre personálnu agentúru - Slovensko

Workcontrol s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiac3000 EUR/mesiac + odmeny, pričom horná hranica odmien je neobmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inovatívneho a dynamického Senior Sales Managera, ktorý sa k nám vie pridať čo najskôr a obohatí našu spoločnosť o svoje skúsenosti, prehľad a široké portfólio kontaktov zo sveta B2B. Táto pozícia ponúka jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou rýchlo rastúceho obchodného tímu a možnosť aktívne ovplyvňovať formovanie obchodnej stratégie spoločnosti Workcontrol, s.r.o. Ak máte vášeň pre vytváranie nových obchodných príležitostí, ťah na bránku a dôraz na detail, Vaše miesto je práve tu!

Náplň práce:
- Zodpovednosť za celkové riadenie a životný cyklus obchodného procesu
- Intenzívne hľadanie nových obchodných príležitostí a rozvoja na Slovenskom trhu B2B, aktívna akvizícia nových zákazníkov a rozširovanie portfólia služieb
- Budovanie a udržiavanie silných vzťahov s klientmi a obchodnými partnermi
- Dôkladná analýza trhovej a konkurenčnej situácie
- Efektívna spolupráca s internými tímami spoločnosti ako marketing a náborové oddelenie
- Pravidelný reporting a priama komunikácia s riaditeľom spoločnosti a majiteľmi

Kľúčové zodpovednosti:
- Aktívna akvizícia nových zákazníkov a rozvoj nových trhových príležitostí
- Zabezpečenie dosiahnutia obchodných cieľov spoločnosti a rastu tržieb
- Udržiavanie vysokokvalitných vzťahov so súčasnými a potenciálnymi klientmi
- Monitorovanie trhových trendov a konkurencie
- Príprava reportov a prezentácií pre vedenie spoločnosti

- Stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti.
- Atraktívne finančné ohodnotenie a výkonnostné bonusy.
- Služobné auto, notebook a mobilný telefón.
- Flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu.
- Intenzívna spolupráca s vedením a možnosť osobného rozvoja.
- Možnosť práce na zaujímavých projektoch a v širokom spektre odvetví.

Informácie o výberovom konaní

- Minimálne 3 rokov skúseností v oblasti B2B obchodu
- Skúsenosti s vedením obchodných rokovaní, vyjednávaním a uzatváraním obchodných zmlúv
- Schopnosť analytického a strategického myslenia
- Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- Samostatnosť, proaktivita a schopnosť efektívneho time-managementu
- Skúsenosti s akvizíciou nových klientov a udržiavaním dlhodobých vzťahov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sales Manager

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie a vzhľad
Časová flexibilita

Workcontrol s.r.o. je slovenská personálna agentúra so sídlom v Martine, v Šali a v Bratislave. Špecializujeme sa na zabezpečovanie služieb pre strojárenský priemysel. Sme významným a spoľahlivým dodávateľom pracovnej sily pre všetky priemyselné odvetvia. V súčasnosti zamestnávame stovky pracovníkov vo viacerých priemyselných závodoch po celom Slovensku.
Sme hrdí na to, že naši zamestnanci tvoria všade priateľský kolektív a naši partneri sa na nich môžu vo všetkom spoľahnúť.
Záujemcom o prácu ponúkame stabilné pracovné uplatnenie a dobré mzdové ohodnotenie. K tomu poskytujeme celý rad služieb a benefitov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4794534  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac