Можливість для людей з України

Оператор виробництва (середня зарплата в чистому 1050 €)

Workcontrol s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
4.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Робота на фабриці SHT полягає в пакуванні автомобільних запчастин, комплектування замовлень, упаковка в пакети, поклейка баркода, складання вкоробки. Зарплата: 5 €/год. Графік роботи: 2 зміни з понеділка по п’ятницю по 8 годин (6:00-14:00; 14:00-22:00) без нічних змін,можливість працювати понаднормово. Робота для жінок, чоловіків та сімейних пар.Оформлюємо працевлаштування по словацькому тимчасовому прихистку, живностіабо паспорту ЄС

  • Безкоштовна вакансія, працевлаштування
  •  Забезпечуємо проживання та трансфер до/з роботи
  • Стабільна на регулярна виплата зарплати 1 раз на місяць
  • Можливість отримувати щотижневі аванси
  • Без нічних змін

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Workcontrol s.r.o. je slovenská personálna agentúra so sídlom v Martine, v Šali a v Bratislave. Špecializujeme sa na zabezpečovanie služieb pre strojárenský priemysel. Sme významným a spoľahlivým dodávateľom pracovnej sily pre všetky priemyselné odvetvia. V súčasnosti zamestnávame stovky pracovníkov vo viacerých priemyselných závodoch po celom Slovensku.
Sme hrdí na to, že naši zamestnanci tvoria všade priateľský kolektív a naši partneri sa na nich môžu vo všetkom spoľahnúť.
Záujemcom o prácu ponúkame stabilné pracovné uplatnenie a dobré mzdové ohodnotenie. K tomu poskytujeme celý rad služieb a benefitov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4794476  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.