Можливість для людей з України

Náborár v personálnej agentúre (znalosť ukrajinského jazyka)

Workcontrol s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 580 EUR/mesiacPohyblivá zložka do 1000€ (na základe znáborovaných ľudí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Náborár v personálnej agentúre (znalosť ukrajinského jazyka):

- 90% času pracovnej náplne je telefonická komunikácia so záujemcami o prácu v

- Vyhľadávanie vhodných kandidátov a overovanie ich kvalifikácie

- Hľadanie riešení pri umiestňovaní potencionálnych uchádzačov do príslušných pozícií

- Spravovanie administratívnych prác súvisiacich s personálnym oddelením

- Vedenie a aktualizovanie databázy kandidátov

- Práca so sociálnymi sieťami a inými online platformami

- Konzultácie s manažérmi iných oddelení ohľadom požiadaviek na kandidátov

- Aktívne vyhľadávanie nových zdrojov pre získavanie kandidátov

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Kontaktuješ potenciálnych kandidátov a zisťuješ ich záujmy a skúsenosti

- Vyhľadávaš vhodné pozície pre kandidátov a zabezpečuješ ich umiestnenie

- Spravuješ databázu kandidátov a pridávaš nové informácie o kandidátoch

- Pracovná doba je dvojzmenná - ranná a poobedná.

- Budeš mať príležitosť pracovať v centre mesta, čo ti ušetrí čas a peniaze za cestovanie.

- Ubytovanie budeš mať zabezpečené zadarmo, takže sa nemusíš starať o hľadanie bývania a môžeš sa sústrediť na prácu.

- Aby si mohol/a lepšie plniť svoje povinnosti, dostaneš firemný telefón a počítač.

- Tvoja mzda bude závisieť od toho, koľko ľudí sa ti podarí znáborovať. Môžeš si tak zarobiť až 1000€ navyše.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Znalosť ukrajinského jazyka
Znalosť slovenského jazyka - aspoň základné
Znalosti z marketingového prostredia

Workcontrol s.r.o. je slovenská personálna agentúra so sídlom v Martine, v Šali a v Bratislave. Špecializujeme sa na zabezpečovanie služieb pre strojárenský priemysel. Sme významným a spoľahlivým dodávateľom pracovnej sily pre všetky priemyselné odvetvia. V súčasnosti zamestnávame stovky pracovníkov vo viacerých priemyselných závodoch po celom Slovensku.
Sme hrdí na to, že naši zamestnanci tvoria všade priateľský kolektív a naši partneri sa na nich môžu vo všetkom spoľahnúť.
Záujemcom o prácu ponúkame stabilné pracovné uplatnenie a dobré mzdové ohodnotenie. K tomu poskytujeme celý rad služieb a benefitov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4790483  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 580 EUR/mesiac