Obchodný zástupca pre personálnu agentúru

Workcontrol s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacNástupný plat 1 200€/netto, po zaškolení možnosť zvýšenia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu - obchodného zástupcu.

Úlohou obchodnej zástupkyne / zástupcu bude získavanie nových obchodných partnerov na spoluprácu, starostlivosť o nich a udržiavanie spolupráce s aktívnymi partnermi.
Spracovávanie cenových ponúk a ďalšia potrebná administratíva

Služobný mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie a vzhľad
Časová flexibilita

Workcontrol s.r.o. je slovenská personálna agentúra so sídlom v Martine, v Šali a v Bratislave. Špecializujeme sa na zabezpečovanie služieb pre strojárenský priemysel. Sme významným a spoľahlivým dodávateľom pracovnej sily pre všetky priemyselné odvetvia. V súčasnosti zamestnávame stovky pracovníkov vo viacerých priemyselných závodoch po celom Slovensku.
Sme hrdí na to, že naši zamestnanci tvoria všade priateľský kolektív a naši partneri sa na nich môžu vo všetkom spoľahnúť.
Záujemcom o prácu ponúkame stabilné pracovné uplatnenie a dobré mzdové ohodnotenie. K tomu poskytujeme celý rad služieb a benefitov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4545541  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac