Можливість для людей з України

Operátor výroby Šaľa - Možnosť vyplácania týždenne, možnosť ubytovania!

Workcontrol s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
920 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca vo výrobe na lisoch
- Výroba komponentov do televízorov z plastov a ocele
- Čistenie, pájkovanie

- Možnosť vyplácania týždenne
- Možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť

Workcontrol s.r.o. je slovenská personálna agentúra so sídlom v Martine, v Šali a v Bratislave. Špecializujeme sa na zabezpečovanie služieb pre strojárenský priemysel. Sme významným a spoľahlivým dodávateľom pracovnej sily pre všetky priemyselné odvetvia. V súčasnosti zamestnávame stovky pracovníkov vo viacerých priemyselných závodoch po celom Slovensku.
Sme hrdí na to, že naši zamestnanci tvoria všade priateľský kolektív a naši partneri sa na nich môžu vo všetkom spoľahnúť.
Záujemcom o prácu ponúkame stabilné pracovné uplatnenie a dobré mzdové ohodnotenie. K tomu poskytujeme celý rad služieb a benefitov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4448061  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/hod.