Reagujte bez životopisu

Montážnik / montážnička výrobných káblov

Work Service

Miesto práce
Námestie Dr. A. Schweitzera 194, Stará Turá
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac- 13.plat - stravné lístky v hodnote 3,83€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž káblových zväzkov pre automotive a medicínsky priemysel

- doprava zabezpečená zo smerov
Myjava - Jablonka - Matejovec - Podrienie - Krajné - Hrachovište - Kostolné - Vaďovce
Nové Mesto nad Váhom - Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Hrušové - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Trávniky
Brezová pod Bradlom - Myjava - Poriadie - Rudník - Hrašné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a montáž káblových zväzkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- manuálna zručnosť
- schopnosť montovať malé súčiastky ( dobrý zrak )
- jemná motorika
- znalosť premeny dĺžkových jednotiek

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4162060  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac