Majster v strojárskej výrobe

Work Service

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
po dohode
1 200 EUR/mesiacPonúkaný základný plat na úrovni 1200-1300€, plat rozdelený na fix + prémie (vyplácané mesačne na základe vyrobených kusov). Konečná mzda predstavuje okolo 1800€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti spojené s plánovaním, organizovaním, koordináciou a kontrolou prideleného strediska podľa výrobného plánu
- riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít na oddelení
- koordinácia, vedenie, hodnotenie a motivovanie pracovníkov oddelenia
- kontrola výkonnosti teamu
- sledovanie efektivity a produktivity výroby
- zavedenie technologických zmien do výroby, implementácia nových technológií
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov a štandardnú kvalitu výrobkov
- zaškoľovanie nových pracovníkov
- práca podľa výrobného plánu, zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánu
- odsúhlasuje prvú vzorku vo výrobe v spolupráci s QS

- Prítomnostná prémia
- Vernostná prémia
- Príspevok za získanie zamestnanca
- Služobný telefón, notebook
- Zabezpečená strava v jedálni
- Možnosť sebarealizácie
- Možnosť kariérneho postupu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícií, nutné sú skúsenosti s riadením zamestnancov

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na obdobnej pozícii ( skúsenosti s riadením zamestnancov )
- autoritatívny typ, aktívny
- znalosť čítania technickej dokumentácie v oblasti strojárstva
- znalosť NJ alebo AJ – nie je nutné, je výhoda

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4061233  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac