Montážní dělník - Prostějov

Work Service

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha a seřizování strojů a robotů na lisování, ohýbání a zušlechťování kovů
- manipulace s materiálem (vkládání do stroje, vyjmutí hotového výrobku)
- montáž a kompletace výrobků
- zodpovědnost za kvalitu, kontrola kusů pomocí měřidel
- práce je ve směnném provozu (12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup od 23 000,- Kč + příplatky za práci za přesčas 25%, příplatek za práci v noci 14,- Kč/hod., příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod., příplatky za práci o víkendu 50%, odměna za pracovní pohotovost 10%, příplatek ve svátek 100%
- příspěvek na stravování (stravenky)
- příspěvek na ubytování (při větší vzdálenosti bydliště)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma působí v automobilovém průmyslu a inovativní specialista na vysoce pevné pružinové komponenty a související produkty.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost, technické zaměření
- praxe ve výrobě výhodou
- dobrý zdravotní stav, ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3980783  Dátum zverejnenia: 12.10.2020