Výroba automobilů až 33.000 Kč/měs. + 25.500 Kč bonus

Work Service

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha výrobní linky
- balící práce
- práce ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP s nástupem přímo do kmenového stavu
- měsíční mzda 27.000, po zaškolení 27.700 + příplatky, bonusy a prémie až 33.000 Kč/měs.
- roční bonus 25.500 Kč
- pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
- nadstandardní závodní kantýna s obědy od 29 Kč a kavárnou
- peníze navíc ke svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
- benefity, které můžete využít na nákup dovolené, benzínu, lístků na koncert apod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní vzdělání
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, dochvilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3947611  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc