Brigáda - dokladanie tovaru

Work Service

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- triedenie výrobkov podľa dátumu spotreby
- dokladanie tovaru na predajni
- pracovník nepracuje za pokladňou
- pomocné práce
- práca vhodná pre mužov aj ženy, študentov aj dôchodcov

Je potrebné mať platný zdravotný preukaz.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Hypermarkety, obchodné domy a nákupné centrá po celej Slovenskej republike.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- flexibilosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3894788  Dátum zverejnenia: 18.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.