Elektromechanik s nástupom ihneď !

Work Service

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava elektrických zariadení do 1000 V
- oprava a údržba pneumatických a hydraulických zariadení
- prehliadky strojov a zariadení
- nastavovanie strojných zariadení

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mzda od 870 € brutto/mesiac podľa skúseností uchádzača, plus príplatky cca 220 €

- mesačný prítomnostný bonus
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevok za prácu v popoludňajšej zmene a vo sviatok nad rámec Zákonníka práce
- zimný a letný bonus nad rámec mzdy
- kurzy anglického jazyka v rámci pracovného času hradené zamestnávateľom
- stravovanie zabezpečené v jedálni priamo v budove firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v poskytovaní komplexných obalových riešení a služieb v oblasti obalov v Európe.
Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a špičkových obalov z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Požiadavky na zamestnanca

- elektrotechnická spôsobilosť (Vyhláška 718/2002 Z.z. § 22)
- znalosti v oblasti silnoprúdu a slaboprúdu
- znalosť v oblasti riadiacich systémov
- samostatnosť, rozhodnosť, adaptabilita
- preukaz vodiča VZV výhodou
- ochota pracovať na 3 zmeny

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kubicová
Tel.: +421911050787
E-mail: poslať životopis
ID: 3761532   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda od 870 € brutto/mesiac podľa skúseností uchádzača, plus príplatky cca 220 €