Reagujte bez životopisu

Kontrola kvality, nové prostory 170Kč/hod , ubytování (Janovice u Klatov)

Work Service

Místo práce
Janovice nad Úhlavou, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zbrusu nová hala výrobní společnosti v Janovicích u Klatov (5min autem z Klatov, široká svozová a dotovaná doprava i z Plzně) hledá KOTROLORY/KY KVALITY.

Láká vás práce v oblasti Kontroly kvality? Rádi by jste se stali odborníky v provozu i kontrolních procesech? Hledáte jistotu dlouhodobé spolupráce a možnosti kariérního postupu?
Oceníte zbrusu nové pracovní prostředí s pečlivou o zodpovědnou náplní práce?

ANO?

GRATULUJI !!! Jste člověk, kterého hledám.

Ve společnosti vyrábějící plastové komponenty do automobilového průmyslu hledám KONTROLU KVALITY.

V rámci závodu v Janovicích u Klatov aktuálně obsazuji tyto pracoviště

1. MEZIOPERAČNÍ VÝROBA – KONTROLA
- Zbrusu nová klimatizovaná hala
- Tiché, klidné a čisté prostředí bez prašnosti či zápachu
Práce ve stoje s lehkými plastovými díly, vhodné pro ženy.
Stanoviště jsou různá, práce se lehce mění, ale jedná se o přidání některého prvku na komponent a vizuální kontroly celého dílu.
Např. V boxu jsou uložené plastové díly na palubní desku automobilu. Vaším úkolem je na desku nacvaknout dva malé dílky a poté zkontrolovat, zda není někde něco poškrábané, poškozené nebo chybějící. Poté díl vložíte do jiného boxu. V rámci směny vyplňujete report kontroly, počty kusů, případné poškození..
Pracuje se na 12h směny, střídá se krátký a dlouhý týden.

Možnost práce na DPP, DPČ za 130 Kč/hod základ nebo přes IČO (pokud živnost otevřenou nemáte, pomůžeme s vyřízením a náklady proplatíme) za 170 Kč/hod
Příplatky dle zákoníku práce
Možnost využít svozové dopravy i z Plzně ZDARMA
Pokud nejste místní, jsme schopni Vám zajistit i ubytování cca 5min chůze od pracoviště ZDARMA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

plně proplacené náklady na cestu z/do práce

bonus za splněnou docházku 1500 Kč/měsíc

možnost ubytování

3.000 Kč za doporučení nového pracovníka

Informace o náboru

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat přes odpovědní formulář s přiloženým životopisem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Exact Systems vznikla v roce 2004 a v současné době je vedoucím dodavatelem řešení kontroly kvality v oblasti výběru, oprav a třídění dílů, součástek a hotových produktů pro automobilový průmysl. Mezi zákazníky společnosti patří především poskytovatelé a dodavatelé automobilového průmyslu a výrobci automobilů.
Skupina Exact Systems momentálně zaměstnává přes 5000 zaměstnanců, kteří pracují se zákazníky s využitím rozsáhlé sítě 60 kanceláří působících po celé Evropě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

kontrola kvality, manuální práce

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrý zrak

ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3754693  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc