Montážny pracovník, víkendová práca na Zmluvu

Work Service

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe automobilov len počas soboty a nedele na prevádzke montáž.
- zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov
- uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
- vykonávať drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti
- udržiavať v čistote svoje pracovné miesto
- podieľať sa na neustálom zlepšovaní výrobného procesu

ZMENNOSŤ:

Sobota ranná: 06:00 hod. - 16:10 hod. + 1,5 hod. nadčas
Sobota poobedná: 14:00 hod. - 00:10 hod. + 1,5 hod. nadčas

Nedeľa nočná: 18:50 hod. - 05:00 hod. + 1,5 hod. nadčas

VŽDY UPRAVENÉ PRACOVNÝ KALENDÁROM

Nutné absolvovať zdravotnú prehliadku.

V rámci výkonu práce je potrebné cestovanie po prevádzkach.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná nástupná mzda 405€/brutto + nočný príplatok 1,60€/h + príplatok za prácu cez víkend 1,50€/hod (sobota) a 2,99€/hod (nedeľa) + osobné hodnotenie do 94 eur + dobrovoľný nadčas počas týždňa 40% príplatok + 13. plat

Voľný čas v rámci týždňa:
- starostlivosť o deti, rodinu
- štúdium, záľuby, podnikanie, iné aktivity
- dobrovoľné nadčasy počas týždňa sú hodnotené ako práca navyše - s príplatkom 40%
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečené stravovanie za 0,90 eura
- prechod do kmeňového stavu
- dlhodobá stabilná spolupráca
- zaškolenie na pracovisku

Ak potrebujete viac informácií, prosím kontaktujte ma na 0911 050 682 alebo na e-mailovej adrese: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Oblasť priemyselnej výroby, kde sa môžu zamestnať ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať v nočnej zmene
- flexibilita
- zodpovednosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83104 Bratislava
ID: 3681673   Dátum zverejnenia: 29.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná nástupná mzda 405€/brutto + nočný príplatok 1,60€/h + príplatok za prácu cez víkend 1,50€/hod (sobota) a 2,99€/hod (nedeľa) + osobné hodnotenie do 94 eur + dobrovoľný nadčas počas týždňa 40% príplatok + 13. plat