Údržbár s elektro. vyhláškou §21, v automobilovej výrobe

Work Service

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavať plynulosť chodu výroby
- Diagnostikovať poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
- Zabezpečovať opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť)
- Vykonávať preventívnu údržbu a kontrolu zariadení
- Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
- Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
- Štvorzmenná prevádzka: PRAVIDELNÝ REŽIM 2+2+4 (denné, nočné, voľno) ALEBO NEPRAVIDELNÝ REŽIM A) 3 ranné + 2 nočné + 5 voľno, B) 1 ranná + 2 nočné + 3 voľno
ALEBO VÍKENDOVÝ REŽIM
- práca vyžaduje cestovanie po rôznych prevádzkach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

959 € + príplatky do 250€

- 13. plat
- prechod do kmeňového stavu
- odmeny mesačne do výšky 185 eur brutto
- PRÍPLATOK ZA NEPRAVIDELNÝ REŽIM - 0,70 EURA/HODINA
- zabezpečené stravovanie za poplatok 0,90 eura
- celoročný pitný režim
- zabezpečené ubytovanie

Ak sa Vám ponuka páči ,alebo potrebujete viac informácií, kontaktujte ma na 0911 050 681 alebo na e-mailovej adrese: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

-SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
-platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z
-spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83104 Bratislava
ID: 3667551   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   959 € + príplatky do 250€