Chcete stáť za výskumom a vývojom v oblasti konštrukcie strojov a zariadení? Poďte sa k nám realizovať! (Vhodné aj pre absolventov)

Work Service

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
po dohode
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 ( plat je len orientačný, odvíja sa od doterajších skúseností kandidáta, dohodnutý po spoločnom dialógu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú slovenskú, strojársku firmu, ktorá sa venuje výrobe strojných a stavebných oceľových konštrukcií hľadáme človeka so záujmom o vývoj prác v oblasti konštrukčného a procesného inžinierstva. Firma ponúka rôznorodú pracovnú náplň, pri ktorej sa rozhodne nebudete nudiť a môžte sa realizovať!
Pôjde predovšetkým o výskum v odbore aplikovanej mechaniky (PC konštruovanie, aplikácia pružnosti a pevnosti, kmitanie mechanických sústav...)
- následná aplikácia aj pre robotizáciu nových systémov pri automatizácií výrobných priestorov oceľových konštrukcií

Firma okrem priateľského prostredia so stabilným pracovným miestom a možnosťou vlastnej realizácie ponúka širokú škálu benefitov.
Ide napríklad o variabilnú mesačnú zložku mzdy (osobné ohodnotenie)
- prémie, odmeny
- príspevky na stravovanie nad rámec zákona
- sociálny program
- príspevky na šport, vzdelávanie
- profesný a osobnostný rast

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná na TPP priamo u klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.3.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske v odbore konštrukčné a procesné inžinierstvo, aplikovaná mechanika (znalosť predmetu pružnosť a pevnosť...)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladom na vykonávanie tejto práce je záujem a zápal pre konštrukciu strojov.
- ideálne, ak kandidát vynikal alebo sa našiel počas štúdia v predmete "Pružnosť a pevnosť"
- AUTOCAD
- CREO výhodou

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava
ID: 3594473   Dátum zverejnenia: 6.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 ( plat je len orientačný, odvíja sa od doterajších skúseností kandidáta, dohodnutý po spoločnom dialógu)