Procesný inžinier

Work Service

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
po dohode
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1250€, plat bude dohodnutý po spoločnom dialógu, odvíjaúci sa od predošlých pracovných skúseností a jazykovej zdatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a aktualizácia technickej dokumentácie procesov
- štandardizácia a normovanie procesov vo výrobe
- implementácia zmien a procesov do procesu výroby
- zachytávanie a starostlivosť o procesné údaje v SAP-e

- férové finančné ohodnotenie
- príspevok do DSS
- ročné cieľové odmeny
- príjemné, čisté, nové pracovné prostredie
- podpora kariérneho rastu
- možnosť stravovania v cene 0,60c
- príspevky pri výnimočných životných okamihoch

Pracovná pozícia je obsadzovaná na TPP, priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.4.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecký dodávateľ automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť metod MTM/REFA, FMEA
- samostatnosť
- systematickosť
- komunikatívnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Remeňová
Tel.: +421911050686
E-mail: poslať životopis
ID: 3546111   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1250€, plat bude dohodnutý po spoločnom dialógu, odvíjaúci sa od predošlých pracovných skúseností a jazykovej zdatnosti