Lezec / Elektromontér

Work Service

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
od 730 EUR do 1620 EUR ( podľa skúseností) + diéty + odmeny + plus príplatky + príplatky za výšky + cestovné náhrady + mimoriadne odmeny (cca 25-35%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva montérske a lezecké práce pri výstavbe vedení vn, vvn a iných elektro-energetických zariadeniach, pri ich rekonštrukciách, rozšíreniach, prípadne výstavbe nových,
- vykonáva práce spojené s demontážou stožiarov, demontážou vodičov, stavbe stožiarov, ťahaním vodičov a pod. na vedeniach vn a vvn,
- práce sú vykonávané v týždňovom pracovnom režime, tzn. nástup do práce je v pondelok, odchod z práce piatok, v prípade 10-dňových cyklov je nástup v pondelok a odchod z práce v stredu nasledujúci týždeň,

Premenlivé montážne pracoviská na území SR, ČR, prípadne v ostatnom zahraničí. Práca je vykonávaná v týždňových resp. 10-dňových cykloch.

- práca v renomovanej firme s históriou 70 rokov,
- sociálny program,
- počas práce na stavbách nárok na diéty (stravné),
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,8 % z HM,
- Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa 16 EUR,
- cesta z domu do práce referentskými vozidlami,
- základná pracovná doba 37,5 hod/týždeň,
- 1 deň voľna naviac (Deň energetiky),
- možnosť práce v zahraničí,
- kariérny postup na majstra resp. stavbyvedúceho,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Výstavba rozvodní a transformovní vn a vvn od 6 kV do 400 kV vrátane súvisiacich častí a objektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Odborná spôsobilosť v energetike § 21 (nie je podmienkou)
- Nemčina (výhodou), možnosť práce v zahraničí
- Dobrý zdravotný stav
- Samostatnosť
- Zodpovednosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3528459  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 730 EUR do 1620 EUR ( podľa skúseností) + diéty + odmeny + plus príplatky + príplatky za výšky + cestovné náhrady + mimoriadne odmeny (cca 25-35%)