Kontrola kvality v strojárskej spoločnosti

Work Service

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
666€+134€ variabilná zložka+ príplatky(do výšky 200€)+príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kontrolóra kvality so znalosťou práce so spektrometrom, Röntgenovým zariadením, 3D meracím zariadením a inými meracími prístrojmi a zariadeniami, ktorý vie vykonávať predpísané funkčné testy, a vie čítať technické strojárske výkresy
Náplň práce:
- vykonáva vstupnú kontrolu surovín a komponentov v súlade s predpísanými kontrolnými inštrukciami;
- uvoľňuje výrobu na základe posúdenia kvality výrobkov;
- vykonáva medzioperačnú a výstupnú kontrolu kvality výrobkov na základe kontrolných plánov;
- blokuje a odblokuje výrobky na základe posúdenia kvality výrobkov;
- spracováva protokoly a iné dokumenty o výsledkoch kontroly;
- vykonáva merania na spektrometri, Röntgenovom zariadení, 3D meracom zariadení a iných meracích prístrojoch a zariadeniach, vykonáva predpísané funkčné testy, prípadne vykonáva iné predpísané testovacie postupy a analýzy;

- prémia - 2x v roku
- stabilné zamestnanie
- sociálny program
- príspevok na dopravu
- bonus 1x ročne
- DDS
- možnosť vzdelávania

V prípade zájmu ma kontaktujte na čísle 0911 050 681 alebo na e-mailovej adrese: [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť celosvetovo pôsobiaca v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 165 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Zabezpečuje výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- čítanie technických výkresov
- zodpovedný prístup k práci
- precíznosť a dôslednosť
- znalosť nemeckého jazyka (nie je podmienkou)
- spoľahlivosť a flexibilita
- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83104 Bratislava
ID: 3453770   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   666€+134€ variabilná zložka+ príplatky(do výšky 200€)+príspevok na dopravu