Konštruktér ( CATIA )

Work Service

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
od 1550€ ( v závislosti od skúseností kandidáta ), konečný nástupný plat je na dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát, ktorý má o danú pozíciu záujem musí rátať s príležitostným cestovaním (samozrejme preplatenými cestovnými nákladmi) do Nemecka za účelom školení.
- práca v programe CATIA
- modifikácia a optimalizácia dielov
- technická podpora výroby
- optimalizácia procesov
- vedenie technickej a prevádzkovej dokumentácie

Firma ponúka naozaj širokú škálu benefitov v nadštandarde počnúc lákavým finančným ohodnotením, neustálym vzdelávaním sa (jazykové kurzy zdarma), výhodné obedové menu (len 0,60c), ročné cieľové odmeny, príspevok do DSS.

Pracovná pozícia je na TPP, obsadzovaná priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Dodávateľ automobilového priemyslu s medzinárodným pôsobením a dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Medzi hlavné predpoklady úspešného kandidáta patrí už predošlá skúsenosť a komunikatívna úroveň (ideálne) anglického jazyka alebo NJ.
- znalosť CATIA V4/V5
- schopnosť tímovej práce
- efektívne zvládanie stresu
- ochota vzdelávania
- ochota cestovať (školenia a 3. kolo pohovoru v Nemecku)

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3398781  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1550€ ( v závislosti od skúseností kandidáta ), konečný nástupný plat je na dohode