Špecialista výroby

Work Service

Miesto práce
Dolný Kubín
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sekanie a odizolovanie káblov
- krimpovanie/lisovanie konektorov na kábel
- nastavenie, obsluha krimpovacieho automatu
- nastavenie, obsluha krimpovacieho lisu.
- vykonávanie kontroly vyrobených kusov dostupnými meradlami
- zodpovednosť za splnenie mesačného plánu výroby
- zodpovednosť za požadovanú kvalitu výrobkov

- stravné lístky
- 13. plat
- práca na 2 zmeny
- príspevok na dopravu
- dochádzkový bonus
- výmenný program s materskou spoločnosťou v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je člen americkej korporácie Textron, je popredným výrobcom spojovacích prvkov dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- stredoškolské STROJÁRSKE vzdelanie
- prax na pozícii operátor strojov a zariadení výhodou
- prax s obsluhou krimpovacieho stroja výhodou
- skúsenosť práce s káblovými zväzkami výhodou
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
831 04 Bratislava
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Slávka Šmáriková
Tel.: +421 911 050 678
E-mail: poslať životopis
ID: 3305052   Dátum zverejnenia: 7.2.2018