Asistent na suchej dielni

Work Service

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia so suchou kožou
- balenie koží
- obsluha lisovacích a napínacích zariadení
- príprava tovaru pre proces vychystávania

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- mesačné prémie (od 40 € - 170 €)
- 13. + 14. plat
- stravné lístky v hodnote 3,40 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Jediná firma na Slovensku, ktorej výrobný program zahŕňa celú vertikálu od zapracovania surových koží po výrobu hotových, upravených usní.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- chuť pracovať
- fyzická zdatnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3293086  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 €/brutto