Nepásová výroba! (Montážny pracovník) Lozorno! Zabezpečené ubytovanie!!

Work Service

Lozorno, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Ružomberok, okres Bánovce nad Bebravou, okres Komárno, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ASAP
720€ - 900€ brutto + bonus za výkon, príplatok za pozíciu + stravné lístky 3,40€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie prelisov,
- kontrola váhy nádrže,
- orezávanie plastových palivových nádrží od nadbytočného plastu,
- manipulácia s bremenami (plastové nádrže vážia aj viac ako 15kg),
- nejedná sa o prácu na linke - nádrže sa posúvajú po valčekoch,
- práca na 12h zmeny: (ranná, nočná, voľno, voľno)

- dlhodobá stabilná práca,
- možnosť prechodu do kmeňového stavu,
- príspevok na dopravu v závislosti od km,
- príspevok na ubytovanie,

Informácie o výberovom konaní

- hľadáme uchádzačov aj z iných častí Slovenska,
- ubytovanie zabezpečené firma prispieva výškou 130€/mes.
- práca vhodná aj pre kamarátov,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrába plastové palivové nádrže pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- precíznosť,
- ochota pracovať nadčasy,
- stabilita,
- fyzická zdatnosť,

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3220207  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720€ - 900€ brutto + bonus za výkon, príplatok za pozíciu + stravné lístky 3,40€