Hľadáte prácu v okolí Nitry? Máme pre Vás voľné miesto na pozíciu skladníka!

Work Service

Nitra, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Okres Malacky, Okres Senec, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Žarnovica, Okres Bytča, Okres Čadca, Okres Dolný Kubín, Okres Dunajská Streda, Okres Senica, Okres Skalica, Okres Trnava, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Okres Prešov, Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
29.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
900

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do logistickej spoločnosti v Nitre hľadáme pracovníkov na vysokozdvižný vozík.
Školenie a preukaz na VZV Vám vystavíme bezplatne. Ubytovanie je zabezpečené.

Časté otázky uchádzačov:

- Aká je pracovná doba?
Pracuje sa na 3 zmeny od pondelka do piatka (8 hodín, z toho je pol hodina prestávka) - ranné, poobedné a nočné zmeny sa striedajú po týždni
- Sú víkendy voľné?
Počas víkendu sa nepracuje, ale ak máte záujem privyrobiť si, je to možné.
- Aké príplatky firma ponúka?
Každý zamestnanec má nárok na dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, nadčasové príplatky, príplatky za nočné zmeny, príplatky za prácu cez víkend, sezónny bonus a sezónny dochádzkový bonus
- Ak potrebujem ubytovanie, zabezpečíte mi ho?
Ubytovanie máme k dispozícii priamo v Nitre, voľné miesta ešte sú
- Potrebujem prax na vozík? Čo ak nemám preukaz?
Preukaz Vám vystavíme po školení bezplatne. Prax nie je nutná, ale je výhodou.
- Budem mať prácu na trvalo?
Hľadáme pracovníkov na dlhodobú spoluprácu, takže áno. Je možný aj prestup do kmeňového stavu firmy. Platové podmienky ale ponúkame rovnaké, ako keby ste boli priamo pod firmou.
- Koľko môžem reálne zarobiť?
Každý pracovník má možnosť zarobiť 600€ - 750€ v čistom + cca 70€ v stravných lístkoch

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravné lístky bez zrážky
- možnosť zálohy
- možnosť ubytovania
- dochádzkový bonus 50€
- sezónny dochádzkový bonus 50€
- sezónna mesačná prémia 100€
- odmena za prácu cez víkend 30€
- mesačné výkonnostén prémie (cca 70€)
- nočné príplatky
- nadčasové príplatky
- školenie ZDARMA
- BEZPLATNÉ vystavenie preukazu na NZV a VZV
- možnosť dlhodobej práce
- práca na pracovnú zmluvu

Informace o náboru

Je nutné, aby každý uchádzač prišiel na pohovor, ktorého termín si dohodneme cez telefón.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

logistická spoločnosť

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- čistý register trestov
- zdravotná spôsobilosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- odvaha pracovať na vozíku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3218942  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900