Zodpovedný vedúci lisovne

Work Service

Miesto práce
Prešovský kraj, Poprad
Termín nástupu
po dohode
Ponúkaný plat (brutto)
po dohode, podla skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícií vedúceho lisovňe budete zodpovedať za plnenie plánu výroby na oddelení lisovne
- zodpovedať za produktivitu a BOZP
- riadenie a kontrola podriadených v počte 100
- tvorba rozpočtu + sledovanie nákladov strediska lisovne
- plánovanie a organizácia údržby tvárniacich liniek, nástrojov

Zamestnávateľ poskytuje benefity ako napríklad flexibilný pracovný čas
- ročné odmeny
- možnosť kompenzácie cestovných nákladov
- zamestnanecká zľava na firemné výrobky
- možnosť sebarealizácie a takisto dlhodobé, stabilné miesto
- kariérny rast

Pracovná pozícia je na trvalý pracovný pomer a je obsadzovaná pre nášho klienta .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.11.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Prémiový výrobca záhradníckej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Kandidát na danej pozícií by nemal mať problém s komunikáciou v anglickom jazyku a komunikáciou ako takou
- mal by mať schopnosť motivovať svoj kolektív
- schopnosť dodržiavať termíny
- časovo flexibilný
- ochota vzdelávať sa a napredovať

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Podskalanová
Tel.: +421 911 050 686
E-mail: poslať životopis
ID: 3212322   Dátum zverejnenia: 11.10.2017