Montážny pracovník (nepásová výroba)! Práca v príjemnom a rodinnom prostredí! Bratislava!

Work Service

Bratislavský kraj, Bratislava, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
630-700€ netto + 4,50€ stravný lístok + príspevok na ubytovanie/dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu:

- na stanovištiach,
- nepasovú prácu,
- práca v tímoch,
- možnosť pracovať v stoji alebo sede,
- kľudná rodinná atmosféra.

- práca je vhodná rovnako pre ženy ako aj mužov od 18 rokov do dôchodkového veku
- príjemná atmosféra na pracovisku,
- možnosť výberu pracovnej zmeny,
- nie je to linková výroba, kľudnejšie tempo práce

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Ďurechová
Tel.: 0911050617
E-mail: poslať životopis
ID: 3173858   Dátum zverejnenia: 4.12.2017