Operátor výroby s bezplatným ubytovaním a dopravou do práce - Bratislava

Work Service

Bratislava, Bratislavský kraj, Malacky, Pezinok, Senec, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce, Banskobystrický kraj, Detva, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Poprad, Prešov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 800€ netto + stravné lístky 3,40€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby do automobilového priemyslu s možným nástupom ihneď.

- práca na montážnej linke
- výroba a montáž koktipov a palubných dosiek
- príprava materiálu na spracovanie
- kontrola výroby
- možnosť pracovať na 2 alebo 4 pracovné zmeny
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- odborné zaškolenie a preškolenie je samozrejmosťou

- stabilná a dlhodobá spolupráca
- možnosť prechodu ku kmeňovým zamestnancom už po 6 mesiacoch a nárok na 13. a 14. plat
- zabezpečené BEZPLATNÉ ubytovanie a doprava
- firemný autobus z Hlavnej vlakovej stanice v Bratislave do firmy a späť BEZPLATNE
- možnosť aj príspevku na cestovné ak má zamestnanec pobyt mimo Bratislavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požiadavky :
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- lojálnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83103 Bratislava
ID: 3157447   Dátum zverejnenia: 19.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 800€ netto + stravné lístky 3,40€ + príplatky