Hľadáme Operátorov výroby!! Zabezpečíme bezplatné ubytovanie aj dopravu do práce!!!

Work Service

Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
620€-750€ netto + stravné lístky + zľavnená doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových výrobných pracovníkov do oddelení výroby strešných systémov.
Miesto výkonu práce: LOZORNO pri Bratislave a Malackách

Náplň práce:
- spolupodieľanie sa na kompletizácii strešných systémov
- nachystávanie a kontrola materiálu či jednotlivých dielov,
- výroba a montáž strešných systémov, montáž strešných skiel do konštrukcii,
- manipulácia so strešnými sklami
- zodpovednosť za kvalitu,
- mzda: 620-700€ netto + 3,40€ stravné lístky + zabezpečená doprava

- stabilná a dlhodobá spolupráca
- možnosť prechodu ku kmeňovým zamestnancom počas pracovného pomeru
- odborné zaškolenie a preškolenia
-pomoc s ubytovaním
- zabezpečená autobusová doprava za zvýhodnené ceny:

Skalica- Holic- Radimov- Unin- Gbely – Kuty- Lozorno
BA- Stupava- Lozorno
Senica- Čačov- Dojč- Borsky Mikulas- Lozorno
Jakubov- Zahorska Ves- Vysoka pri Morave- Zohor- Lozorno
Šastin- B. Mikulas- Studienka- Lozorno
Kuty- Borsky Jur- Zavod- Lozorno
Sološnica- Lozorno- Zohor- Lozorno
Velke Levare- Gajary- Malacky- Lozorno

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911 050 617 alebo nikola.durechova@workservice.eu.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- stabilita
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať
- predošlá prax v automobilovom priemysle je len výhodou
- chuť učiť sa nové veci

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83103 Bratislava
ID: 2948498   Dátum zverejnenia: 19.10.2017