Elektroúdržbár

Work Service

Miesto práce
Rohožník
Termín nástupu
dohodou
od 1000 eur brutto + príplatky (záleží podľa skúseností a zmennosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dobrý stav strojov, plynulý chod prevádzky
- vykonávanie preventívnej údržby zariadení, evidencia vykonanej údržby
- diagnostika príčin poruchovosti a ich odstraňovanie
- spolupráca pri zefektívňovaní procesov na prevádzke
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov súvisiacich s výkonom práce

- stabilná práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- odborné zaškolenie a vzdelávanie, príležitosť pracovať s novými technológiami
- kariérny rast
- motivujúce finančné ohodnotenie (13.plat), bonusy, príplatky
- aktívny sociálny program (prípatky nad rámec zákona, DDS, príspevok na cestovanie, pri špeciálnych udalostiach, rozličné firemné aktivity)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

- vzdelanie a pracovné skúsenosti v oblasti elektrotechniky
- vyhláška min. § 21 podmienkou, § 22 veľkou výhodou
- chuť rozvíjať sa po odbornej stránke, samostatnosť a manuálna zručnosť
- možnosť pracovať na 1 zmenu s pohotovostnou službou alebo v nepretržitej prevádzke

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2571545  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 eur brutto + príplatky (záleží podľa skúseností a zmennosti)