Montážny pracovník

Work Service

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
861 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž interiérových a exteriérových častí karosérie
- odstraňovanie kvalitatívnych nedostatkov
- opravy problematických oblastí
- opravy preliačenín
- práca vhodná aj pre ženy

- navýšenie mzdy už po prvom mesiaci na 894 €
- príplatky za nočné 1,60 €/h.
- príplatky za poobedné 0,60 €/h.
- dochádzkový bonus 11 €/týždeň
- priemerná ročná mzda 1 500 €
- letný bonus + vianočný bonus
- motivačný bonus
- stravné lístky v hodnote 3,60 € ( zamestnanec hradí 1 € )
- podniková doprava zo smerov Liptovský Mikuláš, Trstená, Makov, Čadca, Považská Bystrica, Dolný Kubín, Ružomberok, Turčianske Teplice, Fačkov, ...
- príspevok na dopravu 70 %
- v prípade záujmu ponúkame aj ubytovanie (trvalé bydlisko nad 100 km)

Ak máte záujem o iné pracovné pozície radi Vás privítame v našej kancelárii na adrese: Národná 4, 010 07 Žilina
Teší sa na Vás tím Work Service SK, s. r. o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodný významný výrobca automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
- zodpovedný prístup
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2550379  Dátum zverejnenia: 10.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 861 €