Výrobný pracovník do lakovne s nástupom ihneď!

Work Service

okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
754 EUR/mesiac + bonusy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA v 3-zmennej prevádzke v automobilovom priemysle, práca skôr vhodná pre mužov.

- DOCHÁDZKOVÝ BONUS
- LETNÝ BONUS vo VÝŠKE 55 % zo ZÁKLADNEJ MZDY
- VIANOČNÝ BONUS vo VÝŠKE 55 % zo ZÁKLADNEJ MZDY
- MOTIVAČNÝ BONUS vo VÝŠKE 30 % pri splnení štvrťročného výrobného plánu
- VARIABILNÁ ZLOŽKA MZDY - po odpracovaní 1 roku môže byť variabilná zložka mzdy od 0 % do 15 % zo ZÁKLADNEJ MZDY na základe hodnotenia
- STRAVNÉ LÍSTKY v hodnote 3,40 € ( zamestnanec hradí 1 € )
- podniková doprava do/z miesta výkonu práce (firma hradí 70% nákladov)
- príplatok za zmeny POOBEDNÁ A NOČNÁ
- ZAŠKOLENIE
- ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce
- TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE pre výkon práce
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca
- PRECHOD pod KMEŇOVÝ STAV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodný významný výrobca automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou
- zodpovedný prístup
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2322847  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 754 EUR/mesiac + bonusy + príplatky