Skladník ve skladu surovin / hotových výrobků

WORK PRO, a.s.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká?

Práce v krásném, novém, nehlučném a čistém pracovním prostředí.

Příjem a příprava materiálů, kontrola vykládky a dokumentů, evidence příjemek a výdejek.

Skladování a export finálních výrobků.

Jaké znalosti a dovednosti a předpoklady byste měli mít?

  • zkušenost na obdobné pozici
  • platný průkaz VZV
  • logické myšlení
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • akčního ducha

Pokud všechny tyto předpoklady splňujete, tak hledáme právě vás a nabídneme vám tato pracovní příležitost.

Nabízíme:

MZDA - 140 Kč/hod.

  • + 10% příplatek za víkend
  • + 100 % příplatek za svátek
  • + doprava do zaměstnání zajištěna.
  • + možnost dotovaného ubytování.

Nabízíme také řadu soutěží a dalších benefitů.

Pokud nemáte finanční hotovost, tak můžete čerpat 2x v týdnu zálohy.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš životopis!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3256768  Dátum zverejnenia: 29.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.