Operátor / operátorka na montážnej linke

Work Invest s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200-1500 EUR/mesiac brutto , dochádzkový bonus do výšky 80 eur , prémie 0-120 , príplatky v zmysle zákonníka práce : príplatok za sobotu nedeľu , poobedný , nočný , sviatok do 150% , príplatky za nadčas , stravné lístky vo výške 5,85 eur., príspevok na ubytovanie .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážny pracovník , operátor vo výrobe.

Výhodné platobné podmienky , stravné lístky , doprava zabezpečená , možnosť záloh , ubytovanie zabezpečené , príspevok na ubytovanie , možnosť karierného postupu

V prípade záujmu o prácu nás kontaktujte na tel.č. +421911226166 , 034/778 20 90 , životopis môžete zaslať na [email protected] , osobné pohovory sa konajú každý pracovný deň o 8:00 - 16:00 v kancelárii na ul. Radlinského 23 Malacky 90101.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Manuálna zručnosť , samostatnosť, chuť pracovať, spolahlivosť, logické myslenie

Personálny leasing. Služby v automobilovom a strojárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Juricová
Tel.: +421911226166
E-mail: poslať životopis
ID: 4638139  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac