Nový rok – nová príležitosť. Mzda až do 2870€! Týždenné zálohy až do 250€! Práca v strojárskom priemysle na pozíciu zámočník. Nástup ihneď!

Work House SK družstvo

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 485,53 - 4 279,69 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využi svoj potenciál a skúsenosti v strojárskej oblasti. Ponuka na viacero pozícií. Práca s modernými technológiami v čistom prostredí.
Zamestnaj sa u nás a my Ťa za tvoje zručnosti adekvátne ohodnotíme.
Na základe náročnosti je táto práca vhodnejšia pre mužov.

Náplň práce:
- obsluha, nastavovanie a programovanie CNC ohraňovacieho lisu (ohýbačky - Trumph) na tvárnenie plechu podľa výkresovej dokumentácie
- brúsenie zvarov
- čistenie plôch pred náterom
- natieranie a striekanie komponentov mokrou/práškovou technológiou
- obsluha poloautomatickej lakovacej linky,
- obsluha komorových, tunelových pecí a kabín na sušenie a vypaľovanie povrchovo-upravených výrobkov,

- evidencia a sledovanie vykonanej práce,
- kontrola kvality výrobkov,
- odstraňovanie zistených chýb,
- manipulácia s materiálom a výrobkami,
- zodpovednosť za efektivitu prideleného zariadenia.
- starostlivosť o poriadok na pracovisku.
- práca na viac zmien
- vykonávanie pomocných prác podľa pokynov nadriadeného pracovníka
(- možnosť kumulovanej pozície)

Mzdové podmienky:
od 7,00 - 14,50€ / hod. v čistom – v závislosti od pozície
+ dochádzkový bonus
+ bonus za kvalitu
+ bonus za odporučenie

Ak Ťa zaujala niektorá z našich ponúk, pošli mail: [email protected]
alebo nám zavolaj na tel. číslo:
+421 908 713 088

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ ubytovanie hradené
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ odmena do 250 eur za odporučenie nového zamestnanca
+ možné týždňové zálohy od 50 do 250
+ prémie a odmeny za dobrú dochádzku
+ príspevok na dopravu
+ možnosť pracovať na Živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ flexibilita
+ možnosť pracovať nadčas
+ zodpovednosť
+ manuálna zručnosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4494733  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 485,53 EUR/mesiac