Balenie a etiketovanie. Praca vhodna aj pre zeny. Práca v stoji aj v sede. Mzda do 1160€ v čistom! Možné týždenné zálohy! Nástup ihneď!

Work House SK družstvo

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 1 000 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus + bonus za kvalitu + týždenné zálohy + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou plastovych vyrobkov pre zdravotníctvo, automobilový priemysel a iné odvetvia, ponúka prácu na pozíciu balenia a etiketovania výrobkov. Nenáročná práca, vykonávaná v stoji aj v sede.
Práca vhodná aj pre absolventov a absolventky.
Na základe povahy práce je táto pozícia vhodnejšia pre ženy.

Miesto výkonu práce: Trenčín

Náplň práce:
- balenie výrobkov
- etiketovanie produktov
- jednoduchá manipulácia s výliskami
- vkladanie výrobkov do kartónov
- vizuálna kontrola výrobkov
- zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu
- Práca sa vykonáva v sede / v stoji
- Práca v 3 - zmennej prevádzke

Mzdové podmienky:
mzda od 4,50 - 5,80€/ hod. v čistom
- dochádzkový bonus
- bonus za kvalitu
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- možnosť týždenných záloh
Práca na dohodu či živnosť - po skúšobnej dobe možnosť na TPP

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoj životopis posielajte na mail:
[email protected]

alebo volajte na tel. číslo:
+421 905 606 609
+421 908 713 088

+ stabilná práca v renomovanej spoločnosti
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ istota zamestnania aj počas súčasnej situácie
+ zaškolenie
+ príspevok na stravu
+ príspevok na dopravu
+ bonus do výšky 250€ - za odporučenie
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ rôzne benefity
+ v prípade potreby Vás vieme preradiť na inú pozíciu - záleží od skúseností a šikovnosti
+ po skúšobnej dobe možnosť práce na TPP
+ možnosť týždenných záloh
Ak sa cez nás zamestnáte
- mzda je vyplácaná vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ dochvíľnosť
+ zodpovednosť
+ manuálna zručnosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4348965  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac