Mzda až do 1690€ v čistom! Zálohy do 250€! Pozícia nastavovača/seniora nastavovača čaká na Teba. Buď ohodnotený za svoje zručnosti! Nástup ihneď!

Work House SK družstvo

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 379 - 2 415 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadnárodná automobilová spoločnosť ponúka pozíciu nastavovač/Senior nastavovač vstrekovacích lisov.

Miesto výkonu práce: Považská Bystrica

Náplň práce:
Nastavovač/Senior nastavovač
- riadenie tímu min. 15 ľudí - /senior/
- kontrola a analýza nastavených parametrov jednotlivých procesov,
- nastavovanie vstrekovacích lisov pre výrobu plastových komponentov,
- zaškoľovanie operátorov pre nastavenie strojov a zariadení,
- zaškoľovanie obsluhy strojov pre štandardnú výmenu foriem,
- vedenie záznamov o stupni ovládania technológie a obsluhe zariadení,
- kontrola dodržiavania technologickej disciplíny, výrobných metód a postupov pri obsluhe zariadení s cieľom eliminovať chyby operátorov,
- navrhovanie postupov na preventívnu údržbu foriem a jednotlivých zariadení, tak aby sa zabezpečila efektívnosť, plynulosť a kvalita výroby
- kontrola funkčnosti meracích prístrojov používaných vo výrobnom procese,
- kontrola nastavení výrobných zariadení

MZDOVÉ PODMIENKY:
od 6,50€ /hod - do 10,10€/ hod v čistom
+ dochádzkový bonus
+ bonus za kvalitu
+ ostatné benefity
Práca v moderných a čistých výrobných halách

Čo od Teba požadujeme:
- schopnosť pracovať podľa pracovných postupov,
- manuálna zručnosť, flexibilita
- prax na pozíciu nastavovač
- dochvíľnosť a 100% dochádzka,
- schopnosť pracovať na 3 zmeny
- prax na pozíciu Senior nastavovač - 5 rokov

Ak Vás naša ponuka zaujala volajte na tel. čísla:
+421 908 582 618
+421 905 606 111

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ možné týždňové zálohy do výšky 250€
+ prémie a odmeny za dobrú dochádzku
+ príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovanie strojov

Počet rokov praxe

3

- prax na pozíciu kvality - výhodou

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4334316  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 379 EUR/mesiac