Chceš si slušne zarobiť? Práca na pozícií montážnik/čka čaká na Teba. Mzda do 1703€! Možné zálohy každý týždeň!

Work House SK družstvo

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 628,71 - 2 231,73 EUR/mesiacdochádzkový bonus benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ zmenu, či chceš len dobre zarábať? Poď pracovať do spoločnosti, ktorá sa zaoberá montážou brzdových strmeňov do automobilov renomovaných značiek ako sú: Mercedes, Bentley, Audi.
V závislosti od obtiažnosti danej práce je táto pozícia vhodnejšia pre mužov. Zaučíme Ťa, prax nie je nutná. Nástup ihneď.

Náplň práce:
* obsluha najmodernejších výrobných strojov a zariadení (osádzanie a montáž brzdových platničiek, klipov);
* vizuálna kontrola kvality a manipulacia zmontovaných produktov
* manipulácia s bremenami;
* pomocné práce.

Práca na 3 zmeny
Možnosť práce aj na NADČAS
Strojárske vzdelanie - výhodou
Prax v strojárskom alebo automobilovom priemysle - výhodou

Mzda:
od 8,10 - 13,10 €/hod v čistom
+ bonus za dochádzku
+ rôzne benefity
ZÁLOHY MOŽNÉ KAŽDÝ TÝŽDEŇ!!
Práca aj na živnosť!

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte sa nám ozvať formou SMS, mailu, zavolať , prezvoniť :
Kontakt:
0917 285 513
0905 606 111

mail: [email protected]

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy
+ príspevok na dopravu
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ nástupný bonus!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
chuť pracovať
precíznosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4315351  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 628,71 EUR/mesiac