Výplaty každý piatok. Práce vo výrobe. Všetko Ťa zaučíme. Ponuka aj pre absolventov. Nástup možný ihneď. Nástupné vreckové do 155 eur

Work House EU družstvo

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 095 EUR/mesiac1095 + bonusy za kvalitu a dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na pozíciu:
- jednoduchá obsluha linky, prace na skladaní, práce na kontrole
- nie je nutná prax - zaučíme Vás
- práca je na zmeny
- práca je vhodna aj pre ženy
Prax: výhodou - avšak ak treba zaučíme Vás
- práca je prevažne v stoji

Mzda: Od 4,50 €/hod. do 5,50 €/ hod. - v čistom, plus bonus za dochádzku a príspevok na stravu
Práca možná aj pre živnostníkov od 5,50/hod. € do 7,10 €/ hod.

Bonus za dochádzku. Príspevok na stravu,
Nástupné vreckové do 155 EUR
Práca v Dubnici nad Váhom
Záujemcova z okolia:
príspevok na dopravu a stravu, ak ste z iného regionu možné ubytovanie.
Príspevok - na zaujímavý sociálny program a letnú dovolenku.

Informácie o výberovom konaní

Ak mate záujem - kontaktujte nas na čísle
0905 606 111
prípadne zašlite životopis na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Chuť pracovať, loajálnosť, zodpovednosť, samostatnosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4096888  Dátum zverejnenia: 6.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 095 EUR/mesiac