Chyžná/Chyžný Dozorca

Van Heeckeren Groep

Miesto práce
Van Heeckeren Hotel, Torenstraat 22, 9163 HE Nes, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskôr
13,5 EUR/hod.We pay up to 150 euros for your travel to get here.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si profesionalny housekeeper/upratovac, ktory ma zaujem kazdy den starat sa o cistotu a hygienu v nasich hotelovych izbach a apartmanoch, udrziavat vsetko pekne ,super ciste a uhladne v izbach a apartmanoch a nikdy sa neboji tvrdej prace aj v najhorucejsej sezone roka -leto?

Po tazkom obdobi s koronou hladame sikovneho, timoveho hraca, ktory ma zaujem pracovat vo velkom time a neobava sa “hard worku” - makacky- v najhorucejsej sezone roka -leto.

Predpokladame, ze si timovym hracom , ktory bude precizny, iniciativny, samostatny, bude mat zaujem vzajomne podporovat a pomahat svojim kolegom. Vasni a ambiciam sa medze nekladu , teda budes mat moznost ukazat , aky talent sa v tebe skryva a taktiez - milujes vtipy a zabavu ???Prave tymi nas tim kolegov urcite nebude setrit. Moznost lepsie spoznat svojich kolegov ziskas v case zabavy a popracovnych stretnuti.

obetujeme sa
• Nástupný plat 13,50 EUR za hodinu, ktorý môže rýchlo rásť, ak sa preukážete vo funkcii
• Vaše miesto na spanie môžeme zariadiť za poplatok (od 8,00 € za noc za spoločnú izbu, 12,50 € za súkromnú izbu a viac možností pre štúdiá a apartmány za vyššie s vyššími cenami) cena all inclusive (ak zostanete celý sezóna požadujeme zálohu za túto izbu)
• Stravovanie v práci!

CV (zivotopis) a motivacny list je mozne zaslat na e-mailovu adresu [email protected].

Van Heeckeren Group ( www.werkopameland.nl) je dlhorocnou spolocnostou, ktorou prioritou je neustale napredovanie a zlepsovanie svojich zamestnancov s cielom poskytovania co najlepsieho servisu svojim zakaznikom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Housekeeping

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Predpokladame, ze si timovym hracom , ktory bude vzajomne podporovat a pomahat svojim kolegom. Vasni a ambiciam sa medze nekladu , teda dostanes moznost ukazat , aky talent sa v tebe skryva a taktiez milujes vtipy a zabavu ???– prave tymi nas tim kolegov urcite nebude setrit. Moznost lepsie spoznat svojich kolegov ziskas v case zabavy a popracovnych stretnuti.
Zakladne predpoklady:
- precíznosť
- iniciatívnosť
- samostatnosť
- zodpovednost
- praca v time

Van Heeckeren Group ( www.werkopameland.nl ) je dlhorocnou spolocnostou, ktorou prioritou je, neustale zlepsovanie svojich zamestnancov s cielom poskytovania co najdokonalejsieho servisu svojim zakaznikom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4046181  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.