Predavač/predavačka Diego Štúrovo

Profit Centrum Štúrovo

Miesto práce
Széchenyiho 5, Štúrovo
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Profesionálna obsluha a informovanie zákazníkov, poradenstvo a ponuka produktov
• Objednávanie produktov, informovanie zákazníkov, príprava vybraných produktov na odovzdanie pre zákazníka
• Vykladanie, naskladnenie, dokladanie tovaru
• Participácia pri naceňovaní a inventúrach

Pre splnenie týchto úloh budete potrebovať nasledovné:

• Agilný, dynamický výkon práce
• Prozákaznícka orientácia, dobré komunikačné schopnosti a presvedčivosť
• Spoľahlivosť, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

• Motivujúce finančné ohodnotenie (základná mzda+provízia)
• Provízia na základe obratu, individuálne hodnotenie výkonnosti
• Stravné lístky
• Stabilné a spoľahlivé pracovné zázemie
• Priateľské pracovné prostredie
• Zaškolenie, odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša účtovná a poradenská kancelária poskytuje odborné služby od roku 2008, pričom sa špecializuje predovšetkým na vedenie účtovnej a mzdovej agendy spoločností. Naším hlavným cieľom je poskytovať rozsiahlu a spoľahlivú podporu v finančných a daňových záležitostiach. Kladieme dôraz na odborný rast a spokojnosť klientov. S našimi rokmi skúseností a odborných znalostí zabezpečujeme, že naši zamestnanci aj klienti sa cítia byť v najlepších rukách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3790804  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 750 EUR/mesiac