Obchodný zástupca pre slovenský a maďarský trh

Woodlook, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
Február/Marec
1 000 - 2 000 EUR/mesiacprovízie z predaja a 13.14.plat v prípade splnenia plánu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizičná činnosť, spravovanie portfólia existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových zákazníkov a podpora predaja.
Pracovná pozícia vyžaduje cca 3 dni v týždni cestovanie podľa zaradenia - Slovensko, Maďarsko, Rumunsko prípadne Česko

Dobrý kolektív, trvalý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, asertivita, ochota a chuť pracovať a cestovať

Spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 15 rokov. Zaoberáme sa distribúciou značkových WPC stavebných materiálov Woodlook® / terasy, obklady, fasády, ploty/ a SPC interiérových podlahových krytín. Našim cieľom je rozširovať ponuku na slovenskom a maďarskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4331483  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac