Stolár/nábytkár/montážnik

Woodinterier SK s. r. o.

Miesto práce
Moravský Svätý Ján
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
od 800€ ( Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové hodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, prácu nadčas či variabilnú zložku mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba nábytku na mieru podľa vypracovanej výkresovej dokumentácie. Práca v rozvíjajúcej sa a rastúcej spoločnosti. Vyrábame jednoduché nábytky do interiérov a zároveň náročné atypické zostavy podľa návrhu architektov na ktorých sa môže každý šikovný a zručný stolár realizovať.

preplácanie nadčasov, zvyšovanie kvalifikácie, možnosť profesijného rastu, práca v mladom príjemnom kolektíve, školenia, dovolenky, Individuálne bonusy k základnému platu podla dohody, koncoročné odmeny na základe výsledkov spoločnosti, narodeninový bonus

Informácie o výberovom konaní

Nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálne zručný, prítomný a pozitívny človek.

Stolárska dielňa s výrobným programom na výrobu atypického nábytku.
ID: 3461984  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€ ( Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové hodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, prácu nadčas či variabilnú zložku mzdy)