Skladník BA

WOODCOTE GROUP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda 900 eur + 200 eur variabilná zložka + prémie z predaja (bližšie informácie budú upresnené na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte cool prácu, ktorá Vás bude baviť, máme pre Vás skvelú ponuku. Veselý tím našej zabehnutej predajne stavebnín/ inštalatérskeho centra v Bratislave hľadá posilu v podobe šikovného SKLADNÍKA, ktorý posilní náš tím. Témou č.1 nášho dňa je všetko, čo súvisí so stavbou a rekonštrukciou domu/byu.

Vašou hlavnou náplňou bude:

- príjem a naskladňovanie tovaru, ktorý je tak rozmanitý, že sa nudiť nebudete,

- výdaj tovaru zákazníkom, ktorí Vás budú milovať za Vašu rýchlosť a ochotu,

- zodpovednosť za stav a evidenciu skladu, ktorá je tak presná, ako pravý uhol,

- práca s VZV, ale ak viete ovládať aj iné nástroje, budeme Vás považovať za hrdinu :)
- spolupráca s ostatnými divíziami a kolegami, ktorí sú tak skvelí, že s nimi budete chcieť ísť v piatok večer na pivo ;)
Ak ste sa v inzeráte našli a chcete s nami písať históriu spoločnosti, dajte nám o sebe vedieť ! Už teraz sa tešíme na Váš životopis.

Ponúkame Vám:
- prácu na hlavný pracovný pomer,
- nástup možný ihneď alebo dohodou,
- stabilné zázemie, odborné zaškolenie a možnosti osobného rozvoja,
- podporu vo všetkých smeroch,
- možnosť sebarealizácie, kariérneho aj finančného rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- otvorenú a dynamickú firemnú kultúru,
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- ďalšie skvelé benefity Vám radi predstavíme na pohovore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Pokladňa - Úplný začiatočník
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predajca, skladník min. 1 rok

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s prácou v sklade,
- skúsenosti s prácou na VZV,
- skúsenosti s predajom sú vítané,
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a zodpovedný prístup,
- výhodou je prax v stavebníctve.

Na Slovensku pôsobíme už takmer 30 rokov. Staviame na špičkovom zákazníckom servise, spoľahlivom systéme dopravy a širokom portfóliu produktov. Naše aktivity a sortiment neustále rozširujeme. Naša pôsobnosť siaha naprieč celým Slovenskom. Nájdete nás v 43 pobočkách na Slovensku. Veríme, že z tímovej spolupráce ťažia všetci a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na špecialistov v danom odbore. Vyberáme a za férové ceny predávame prvotriedne stavebné materiály s dlhou životnosťou, ktoré uľahčujú prácu a šetria náklady a prírodu. V Našom sortimente nájdete viac ako 200 000 produktov a 300 značiek.

Držíme krok s digitálnou dobou a stále sa posúvame dopredu v snahe vždy vyhovieť meniacim sa potrebám našich klientov a trhu. Prevádzkujeme klasické predajne a vlastné e-shopy a vďaka tomu sme schopní pružne reagovať na aktuálnu spoločenskú situáciu. V prvom rade nám záleží na zdraví a bezpečnosti našich tímových kolegov a zákazníkov. Transparentnosť a firemná kultúra na úrovni sú pre nás rovnako dôležité ako profesionalita služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Leváková, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4811469  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac