Sales Manager - stavebniny BA

WOODCOTE GROUP a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiaczákladná mzda od 1.600 eur + prémie zo zrealizovaných projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z oblasti stavebníctva ? Tak si poď budovať kariéru s nami ! Patríme k TOP 5 NAJatraktívnejších zamestnávateľov v oblasti Stavebníctva za rok 2022.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie stavieb - malé i veľké projekty,
- aktívne akvizície a obchodné rokovania s developermi,
- dohadovanie a vyjednávanie obchodných podmienok,
- riadenie projektov, sledovanie dodávok stavebných materiálov pre projekty (koordinácia, komunikácia),
- analýza cenových ponúk,
- pravidelné reporty manažmentu spoločnosti.

Ponúkame Ti:
- stabilné zázemie a odborné zaškolenie,
- podporu vo všetkých smeroch,
- možnosť sebarealizácie, kariérneho aj finančného rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- otvorenú a dynamickú firemnú kultúru,
- možnosť pracovať na HPP ale aj na iný typ zmluvy,
- zľava na nákup tovaru v sieti našich predajní a množstvo skvelých benefitov, ktoré Ti radi predstavíme na osobnom pohovore ;)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- práca si vyžaduje veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
- prax v oblasti riadenia stavieb,
- ochotu cestovať po celom Slovensku počas trvania projektu,
- zodpovedný a samostatný prístup k práci,
- zmysel pre detail,
- uvítame priateľskú osobnosť :)

Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja v stavebníctve sú podmienkou.

Na Slovensku pôsobíme už takmer 30 rokov. Staviame na špičkovom zákazníckom servise, spoľahlivom systéme dopravy a širokom portfóliu produktov. Naše aktivity a sortiment neustále rozširujeme. Naša pôsobnosť siaha naprieč celým Slovenskom. Nájdete nás v 43 pobočkách na Slovensku. Veríme, že z tímovej spolupráce ťažia všetci a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na špecialistov v danom odbore. Vyberáme a za férové ceny predávame prvotriedne stavebné materiály s dlhou životnosťou, ktoré uľahčujú prácu a šetria náklady a prírodu. V Našom sortimente nájdete viac ako 200 000 produktov a 300 značiek.

Držíme krok s digitálnou dobou a stále sa posúvame dopredu v snahe vždy vyhovieť meniacim sa potrebám našich klientov a trhu. Prevádzkujeme klasické predajne a vlastné e-shopy a vďaka tomu sme schopní pružne reagovať na aktuálnu spoločenskú situáciu. V prvom rade nám záleží na zdraví a bezpečnosti našich tímových kolegov a zákazníkov. Transparentnosť a firemná kultúra na úrovni sú pre nás rovnako dôležité ako profesionalita služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4541855  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac