Projektový manažér – stavebníctvo

WOODCOTE GROUP a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 700 EUR/mesiaczákladná mzda + bonus za zrealizovaný projekt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z oblasti stavebníctva ? Tak si poď budovať kariéru s nami ! Sme druhý NAJatraktívnejší zamestnávateľ v oblasti stavebníctva.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- manažment prípravy a realizácie stavebných úprav pobočiek v našej distribučnej sieti,
- riadenie procesu jednania so subdodávateľmi projektov (koordinácia, komunikácia, kontrola kvality),
- príprava časového harmonogramu,
- analýza cenových ponúk,
- práca s výkazmi: výmer, kalkulácia a prepočty,
- cestovanie po celom Slovensku ale aj práca v kancelárii,
- pravidelné reporty manažmentu spoločnosti.

- práca v stabilnej spoločnosti
- auto,
- mobil, ntb
- zľava na nákup v našich predajniach
- gastro karta UpSlovensko

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s facility manažmentom,
- prax v oblasti riadenia stavebnej výroby alebo projekcii rekonštrukcií a stavebných úprav,
- ochota cestovať po celom Slovensku počas trvania projektu,
- možnosť pracovať na HPP ale aj na iný typ zmluvy,
- komunikatívnosť,
- zodpovedný prístup.

Na Slovensku pôsobíme už takmer 30 rokov. Staviame na špičkovom zákazníckom servise, spoľahlivom systéme dopravy a širokom portfóliu produktov. Naše aktivity a sortiment neustále rozširujeme. Naša pôsobnosť siaha naprieč celým Slovenskom. Nájdete nás v 43 pobočkách na Slovensku. Veríme, že z tímovej spolupráce ťažia všetci a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na špecialistov v danom odbore. Vyberáme a za férové ceny predávame prvotriedne stavebné materiály s dlhou životnosťou, ktoré uľahčujú prácu a šetria náklady a prírodu. V Našom sortimente nájdete viac ako 200 000 produktov a 300 značiek.

Držíme krok s digitálnou dobou a stále sa posúvame dopredu v snahe vždy vyhovieť meniacim sa potrebám našich klientov a trhu. Prevádzkujeme klasické predajne a vlastné e-shopy a vďaka tomu sme schopní pružne reagovať na aktuálnu spoločenskú situáciu. V prvom rade nám záleží na zdraví a bezpečnosti našich tímových kolegov a zákazníkov. Transparentnosť a firemná kultúra na úrovni sú pre nás rovnako dôležité ako profesionalita služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4314290  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac