Manažér/-ka//Špecialista/ka zákazníckeho servisu - Praha

WOODCOTE CZ, a.s.

Miesto práce
U Pekařky 3, Praha 180 00, Hlavné mesto Praha
Termín nástupu
02.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti so zákazníckym servisom, online predajom, alebo ťa len zaujíma online obchod a komunikácia s ľuďmi? :)

Hľadáme slovensky hovoriaceho kolegu/ kolegyňu pre náš nový e-commerce tým v Prahe.

Co ťa čaká?
- samostatná i týmová práca v okruhu fajn kolegov
- podieľanie se na procesním nastavení novo vznikajúceho e-hopu
- zabezpečenie online predaja našich produktov v rámci slovenského trhu
- vybavovanie objednávok zákazníkov e-shopu a ich dotiahnutie do konce
- zaistenie kvality zákazníckeho servisu
- komunikácia so zákazníkmi, proaktívny a rýchly sposob riešenie problémov, zadávanie odpovedí na Heureka.sk
- spracovanie cenových ponúk
- kontrola marže u predávaných produktov
- spolupráce s účetým odelením (preplatky, nedoplatky, dobropisy) a s kolegami z pobočiek
- komunikácia s dodávateľmi a objednávky materiálu
- spolupráca s produktovými manažérmi a manažmentom
- podieľanie sa na tvorbe newslettrov - návrhy vhodných produktov

- práca na hlavný pracovný pomer
- stabilné zázemie a kompletné zaškolenie
- podpora va všetkých smeroch
- možnosť sebarealizácie, pracovného i finančného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie - vieme oceniť tvoje výsledky
- bonusy - percentá z predaja
- otvorená a dynamická firemná kultúra
- stravenky po skúšobnej dobe
1 sick day
- 4 týždne dovolenky
- firemné vzdelávanie
- občerstvenie na pracovisku
- zľavu na firemné produkty
- firemné akce

Informácie o výberovom konaní

V případe záujmu prosím zašlite svoj životopis.

1. kolo výberového konania je možné absolvovať skypom, 2. kolo výberového konania bude prebiehať prostredníctvom osobnej schodzky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- mal/a by si sa cítiť komfortne v práci s PC - Outlook, Excel, internet
- velmi dobrá komunikácia a profesionálny prístup
- záujem o zákazníkov
- samostatnosť, starostlivosť, záujem o všetko nové
- nekonfliktný prístup
- organizovaná osobnosť
- a nejdoležitejšie :) - telefinická komunikácia Ti nerobí problém a vieš sa usmievať aj po telefóne

Kdo sme? - Sme Woodcote Bek stavebniny a KVIP s.r.o.. Naším denným chlebom je predaj všetkého stavebného a VTP materiálu.
Ako fungujeme? – U našich dodávateľov/ obchodných partnerov nakupujeme a ďalej dodávame všetok požadovaný sortiment naším zákazníkom.
Kdo sú naši zákazníci? – Všetci, ktorý niečo budujú, rekonštruujú, skrátka tvoria. Nech už sa jedná o veľké realizačné firmy, malých živnostníkov, či domácich kutilov, alebo kutilky.
Našim cieľom je – Obslúžiť Vás ako zákazníka a poskytnúť čokoľvek, čo potrebujete pre svoju tvorbu.
ID: 3250284  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400