Logo Wood Service Group, s. r. o.

Spojte sa s nami: Hľadáme spojku medzi výrobou a vedením!

Wood Service Group, s. r. o.

Miesto práce
Hrušové, Bzince pod Javorinou-Hrušové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiacHorná hranica mzdy nie je výškovo obmedzená. Pohyblivou zložkou mzdy sú prémie za splnené výrobné plány, ciele , kvalitu a tržby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Najdôležitejšou úlohou je prepojenie požiadaviek výroby, vedenia samozrejme aj opačne.

Ďalšie úlohy:

- zabezpečenie plynulého toku výroby,

- zabezpečenie vysokej kvality výrobkov,

- dodržiavanie plnenia výrobných noriem,

- zabezpečenie a dodržiavanie zásad etického správania na pracovisku,

- zabezpečenie čistoty na pracovisku a dodržiavanie BOZP na pracovisku.

Benefity, ktoré ponúkame:

- možnosť vzdelávania a osobného rastu,

- práca v príjemnom kolektíve,

- výhodné finančné ohodnotenie.

Pracujeme v dvojzmennej prevádzke.

Wood Service je spoločnosť, ktorá neustále rastie. Máme veľké ciele a aj výsledky. Sme výborný kolektív.

Ponúkame priestor, v ktorom využiješ vysoké pracovné nasadenie a sebarealizáciu!

Okrem tohto Ťa čakajú:
- zamestnanecké zľavy na výrobky našej spoločnosti,
- motivačné odmeny pri splnení plánov,
- stravné lístky vo výške 6 €,
- dochádzkový bonus vo výške 50 €.

V prípade, že sa nebojíte zlepšovať, tvoriť, budovať a rásť, neváhajte a kontaktujte nás.
Súčasťou pohovoru sú aj vstupné online dotazníky a osobnostné testy.
Ozveme sa každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nepôjde to bez:
- manuálnej zručnosti,
- počítačových znalostí,
- radosti z dobre vykonanej práce,
- schopnosti organizovať pracovný tím,
- chuť učiť sa,
- samostatnosti, spoľahlivosti.

Očakávame, že budeš etickým vzorom pre svojich kolegov.

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4724818  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac