Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Predajný poradca slovenského nábytku! Ponúkni, predaj a zarob veľa peňazí!

Wood Service Group, s. r. o.

Miesto práce
STYLA - Všetko pre Bývanie, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 2 500 EUR/mesiacMzda je rozdelená na základnú odmenu vo výške 750 € + 50 € dochádzkový bonus + odmena za predaj. Svoju výplatu si ovplyvňuješ sama /sám. Výkonnostná odmena nie je výškovo obmedzená. Čím viac predáš, tým viac zarobíš.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomôcť zákazníkovi pri výbere nábytku a služieb,
- hľadať so zákazníkom možnosti k realizácií jeho predstáv o zariadení bývania,
- ponúknuť zákazníkovi riešenie šité na mieru,
- telefonovať so zákazníkom a konzultovať jeho požiadavky,
- vytvoriť objednávku v internom systéme firmy,
- komunikovať s firemnou základňou,
- udržiavať predajňu čistú,
- zarobiť veľa peňazí.

Wood Service je spoločnosť, ktorá neustále rastie. Máme veľké ciele a aj výsledky. Sme výborný kolektív, ak Ti nebude niečo jasné , sme tu pre Teba, dostaneš všetku potrebnú pomoc z centrály, aby si mohla/mohol vykonávať svoju prácu plnohodnotne, zároveň však budeš pripravená/ý pomôcť v budúcnosti aj Ty.

Okrem tohto ponúkame:
- výrazné zamestnanecké zľavy na výrobky našej spoločnosti,
- nadštandardný príjem za nadpriemerné výsledky,
- stravné lístky vo výške 6 €,
- bezplatné úvodné školenia, kde Ťa naučíme všetko o našich službách a produktoch.
A navyše Ťa budeme priebežne školiť v oblasti predajných zručností.

V prípade, že chceš pracovať v príjemnom prostredí, máš záujem zarobiť si veľa peňazí predajom kvalitného slovenského nábytku, neváhaj a kontaktuj nás.
Ozveme sa každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nepôjde to bez:
- motivácie, ktorá posúva k vyšším výkonom,
- dobrých komunikačných zručností a túžbe sa zlepšovať,
- príjemného vystupovania voči zákazníkom,
- záujmu o oblasť s nábytkom,
- zodpovednosti a presnosti pri práci,
- disciplíny a bezchybnej dochádzky,
- ochoty pracovať v 12 hodinových zmenách, v režime dlhý / krátky týždeň.
Jeden týždeň robíš len v stredu a vo štvrtok, druhý týždeň v pondelok, utorok, piatok, sobotu a nedeľu. Zmeny sú naozaj v pohode, máš voľno aj vtedy, keď ostatní makajú.

Hlavne to nepôjde bez veľkej chuti zarábať veľa peňazí!

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4554962  Dátum zverejnenia: 7.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac